ZÁŘÍ – ZÁKLADNÍ TURNAJE |
1. | 22.9.2023 – Hostinec A. Basaře – 501 double out | 300 bodů |
2. | 13.9.2023 – Obecní hospoda na Růžku – 501 single out | 300 bodů |
3. | 30.9.2023 – Restaurace U Otomanských – 501 double out | 200 bodů |
4. | 27.9.2023 – Obecní hospoda na Růžku – 501 double out | 200 bodů |
5. | 8.9.2023 – Hospoda Na sídlišti – 501 double out | 200 bodů |
6. | 9.9.2023 – U Kohouta – 501 double out | 200 bodů |
7. | 29.9.2023 – Hostinec A. Basaře – 501 double out | 100 bodů |
|
ZÁŘÍ – ZVÝHODNĚNÉ TURNAJE |
1. | 2.9.2023 – Restaurace U Otomanských – 501 double out | 200 bodů |
|
ŘÍJEN – ZÁKLADNÍ TURNAJE |
1. | 25.10.2023 – Obecní hospoda na Růžku – 501 double out | 400 bodů |
2. | 13.10.2023 – Hostinec A. Basaře – 501 double out | 400 bodů |
3. | 18.10.2023 – Obecní hospoda na Růžku – 501 single out | 200 bodů |
4. | 11.10.2023 – Obecní hospoda na Růžku – 501 single out | 200 bodů |
5. | 27.10.2023 – Hostinec A. Basaře – 501 double out | 100 bodů |
|
ŘÍJEN – ZVÝHODNĚNÉ TURNAJE |
1. | 7.10.2023 – Hostinec A. Basaře – 501 double out | 800 bodů |
2. | 4.10.2023 – Obecní hospoda na Růžku – 501 double out | 400 bodů |
|
LISTOPAD – ZÁKLADNÍ TURNAJE |
1. | 22.11.2023 – Obecní hospoda na Růžku – 501 double out | 400 bodů |
2. | 17.11.2023 – Hostinec A. Basaře – 501 double out | 300 bodů |
3. | 8.11.2023 – Obecní hospoda na Růžku – 501 double out | 300 bodů |
4. | 29.11.2023 – Obecní hospoda na Růžku – 501 single out | 200 bodů |
5. | 24.11.2023 – Hostinec A. Basaře – 501 double out | 200 bodů |
6. | 11.11.2023 – Restaurace U Otomanských – 501 double out | 200 bodů |
7. | 15.11.2023 – Obecní hospoda na Růžku – 501 double out | 100 bodů |
|
LISTOPAD – ZVÝHODNĚNÉ TURNAJE |
1. | 1.11.2023 – Obecní hospoda na Růžku – 501 single out | 600 bodů |
2. | 3.11.2023 – Hostinec A. Basaře – 501 double out | 400 bodů |
|
PROSINEC – ZÁKLADNÍ TURNAJE |
1. | 22.12.2023 – Hostinec A. Basaře – 501 double out | 300 bodů |
2. | 13.12.2023 – Obecní hospoda na Růžku – 501 double out | 300 bodů |
3. | 8.12.2023 – Hostinec A. Basaře – 501 double out | 300 bodů |
4. | 29.12.2023 – Hostinec A. Basaře – 501 double out | 200 bodů |
5. | 25.12.2023 – Restaurace Homolka – 501 double out | 200 bodů |
6. | 20.12.2023 – Obecní hospoda na Růžku – 501 double out | 200 bodů |
|
PROSINEC – ZVÝHODNĚNÉ TURNAJE |
1. | 1.12.2023 – Hostinec A. Basaře – 501 double out | 1000 bodů |
2. | 6.12.2023 – Obecní hospoda na Růžku – 501 double out | 400 bodů |
|
LEDEN – ZÁKLADNÍ TURNAJE |
1. | 17.1.2024 – Obecní hospoda na Růžku – 501 double out | 300 bodů |
2. | 31.1.2024 – Obecní hospoda na Růžku – 501 double out | 200 bodů |
3. | 24.1.2024 – Obecní hospoda na Růžku – 501 double out | 200 bodů |
4. | 19.1.2024 – Hostinec A. Basaře – 501 double out | 200 bodů |
5. | 12.1.2024 – Hostinec A. Basaře – 501 double out | 100 bodů |
6. | 10.1.2024 – Obecní hospoda na Růžku – 501 double out | 100 bodů |
|
LEDEN – ZVÝHODNĚNÉ TURNAJE |
1. | 6.1.2024 – Restaurace U Otomanských – 501 double out | 600 bodů |
2. | 5.1.2024 – Hostinec A. Basaře – 501 double out | 400 bodů |
3. | 3.1.2024 – Obecní hospoda na Růžku – 501 double out | 200 bodů |
|
ÚNOR – ZÁKLADNÍ TURNAJE |
1. | 29.2.2024 – Restaurace Homolka – 501 double out | 300 bodů |
2. | 21.2.2024 – Obecní hospoda na Růžku – 501 double out | 300 bodů |
3. | 28.2.2024 – Obecní hospoda na Růžku – 501 double out | 200 bodů |
4. | 14.2.2024 – Obecní hospoda na Růžku – 501 double out | 200 bodů |
5. | 10.2.2024 – Restaurace U Otomanských – 501 double out | 200 bodů |
6. | 16.2.2024 – Hostinec A. Basaře – 501 double out | 100 bodů |
7. | 9.2.2024 – Hostinec A. Basaře – 501 double out | 100 bodů |
|
ÚNOR – ZVÝHODNĚNÉ TURNAJE |
1. | 7.2.2024 – Obecní hospoda na Růžku – 501 double out | 400 bodů |
|
BŘEZEN – ZÁKLADNÍ TURNAJE |
1. | 22.3.2024 – Hostinec A. Basaře – 501 double out | 400 bodů |
2. | 27.3.2024 – Obecní hospoda na Růžku – 501 double out | 300 bodů |
3. | 20.3.2024 – Obecní hospoda na Růžku – 501 double out | 200 bodů |
4. | 16.3.2024 – Restaurace Homolka – 501 double out | 200 bodů |
5. | 13.3.2024 – Obecní hospoda na Růžku – 501 double out | 100 bodů |
6. | 8.3.2024 – Hostinec A. Basaře – 501 double out | 100 bodů |
|
BŘEZEN – ZVÝHODNĚNÉ TURNAJE |
1. | 6.3.2024 – Obecní hospoda na Růžku – 501 double out | 600 bodů |
2. | 2.3.2024 – Restaurace U Otomanských – 501 double out | 400 bodů |
|
DUBEN – ZÁKLADNÍ TURNAJE |
hráč neodehrál v tomto měsíci žádný turnaj |
|
DUBEN – ZVÝHODNĚNÉ TURNAJE |
hráč neodehrál v tomto měsíci žádný turnaj |
|
KVĚTEN – ZÁKLADNÍ TURNAJE |
hráč neodehrál v tomto měsíci žádný turnaj |
|
KVĚTEN – ZVÝHODNĚNÉ TURNAJE |
hráč neodehrál v tomto měsíci žádný turnaj |
TURNAJE MAJOR |
1. | 23.3.2024 – Restaurace U Otomanských – 501 double out | 2000 bodů |
2. | 21.10.2023 – Restaurace Homolka – 501 double out | 1500 bodů |
3. | 16.9.2023 – Restaurace Černý Orel – 501 double out | 1500 bodů |
4. | 20.1.2024 – Restaurace Homolka – 501 double out | 1000 bodů |
5. | 16.12.2023 – Nová Hospoda – 501 double out | 1000 bodů |
|