VÝSLEDKY TURNAJŮ

TERMÍN NÁZEV PROVOZOVNY ADRESA TURNAJE
10.10. 15:00 Hostinec Mexico Mečeříž 50 PSČ 294 77 501 double out – smíšený
split score – smíšený
10.10. 15:00 Pivnice Máj Vančurova 703/40 , 741 01 Nový Jičín 501 double out – smíšený
10.10. 14:00 Sport Club u Stadiónu U Stadiónu 1231, 293 01 Mladá Boleslav 501 double out – smíšený
501 double out – dvojice
9.10. 18:00 Bar Alex Cheb Přátelství 2000/4 Cheb 501 double out – smíšený
9.10. 17:00 Restaurace Podbukovina Dolní Bukovina 42, 295 01 Dolní Bukovina 501 double out – smíšený
split score – smíšený
9.10. 16:00 Mystery Bar Neratovická 234, 277 13 Kostelec nad Labem 501 master out – dvojice
8.10. 18:30 Pivnice Kolečko Severní 1194, 363 01 Ostrov nad Ohří 501 double out – smíšený
8.10. 18:30 Mystery Bar Neratovická 234, 277 13 Kostelec nad Labem 501 double out – smíšený
501 double out – dvojice
8.10. 18:00 Sportbar ESO Poštovní 210/5, 289 23 Milovice 501 double out – muži
501 double out – ženy
501 double out – dvojice
8.10. 18:00 Hostinec Mexico Mečeříž 50 PSČ 294 77 501 double out – smíšený
8.10. 18:00 Time Bandit Bar F. S. Tůmy 1200, Orlová 73514 501 double out – smíšený
7.10. 18:30 Bar Krusty Evropská 301/18, 350 02 Cheb 501 double out – smíšený
7.10. 18:00 Svémky U Tichnů Svémyslice 1, 250 91 Svémyslice 501 double out – muži
501 double out – ženy
501 double out – dvojice
6.10. 18:30 Sport Bar Alex Švabinského 1818, 356 01 Sokolov 501 double out – smíšený
6.10. 18:00 Taverna Terasa Dvořákova 643, 362 51 Jáchymov 501 double out – smíšený
6.10. 18:00 Bulls Darts Pub Rigrovo náměstí 35 Poděbrady 290 01 501 double out – smíšený
501 double out – dvojice
6.10. 18:00 Time Bandit Bar F. S. Tůmy 1200, Orlová 73514 501 double out – smíšený
6.10. 16:00 MAX BAR Máchova 1330, 293 01 Mladá Boleslav 501 double out – smíšený
501 double out – dvojice
5.10. 17:30 Restaurant Joky Stará Chodovská 111, 357 35 Chodov – Stará Chodovská 501 double out – smíšený
4.10. 17:00 Café Bar Montana sady Pětatřicátníků 316/6, 303 40 Plzeň 501 double out – smíšený
3.10. 19:00 Hostinec Mexico Mečeříž 50 PSČ 294 77 501 double out – smíšený
3.10. 18:00 Time Bandit Bar F. S. Tůmy 1200, Orlová 73514 501 double out – dvojice
3.10. 18:00 U Stejskalů Kapitána Jaroše 233/26, 277 11 Neratovice 501 double out – smíšený
3.10. 16:00 Time Bandit Bar F. S. Tůmy 1200, Orlová 73514 501 double out – smíšený
3.10. 16:00 Sportbar ESO Poštovní 210/5, 289 23 Milovice 501 double out – smíšený
501 double out – dvojice
3.10. 15:00 Pivnice Máj Vančurova 703/40 , 741 01 Nový Jičín 501 double out – smíšený
3.10. 14:00 MAX BAR Máchova 1330, 293 01 Mladá Boleslav 501 double out – smíšený
501 double out – dvojice
2.10. 19:00 U Golema Okřínek 63, 290 01 Okřínek 501 double out – smíšený
501 double out – dvojice
2.10. 18:00 Herna bar Roxy 1 Husova 302/38a, 352 01 Mariánské Lázně 501 double out – smíšený
2.10. 18:00 Saloon Brandýs Na Kopečku 200, 250 01 Brandýs n.L. 501 double out – smíšený
501 double out – dvojice

| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |

JACKPOT!

V jackpotu pro soutěže jednotlivců je aktuálně:

93990

V jackpotu pro soutěž dvojic je aktuálně:

6260