DETAIL HRÁČE

Jánská Monika

  ZÁŘÍ – ZÁKLADNÍ TURNAJE
1. 13.9.2023 – Obecní hospoda na Růžku – 501 single out 300 bodů  
2. 29.9.2023 – Hostinec A. Basaře – 501 double out 200 bodů  
3. 30.9.2023 – Restaurace U Otomanských – 501 double out 100 bodů  
4. 22.9.2023 – Hostinec A. Basaře – 501 double out 100 bodů  
 
  ZÁŘÍ – ZVÝHODNĚNÉ TURNAJE
1. 2.9.2023 – Restaurace U Otomanských – 501 double out 600 bodů  
 
  ŘÍJEN – ZÁKLADNÍ TURNAJE
1. 25.10.2023 – Obecní hospoda na Růžku – 501 double out 300 bodů  
2. 27.10.2023 – Hostinec A. Basaře – 501 double out 200 bodů  
3. 13.10.2023 – Hostinec A. Basaře – 501 double out 200 bodů  
 
  ŘÍJEN – ZVÝHODNĚNÉ TURNAJE
1. 7.10.2023 – Hostinec A. Basaře – 501 double out 600 bodů  
2. 4.10.2023 – Obecní hospoda na Růžku – 501 double out 200 bodů  
 
  LISTOPAD – ZÁKLADNÍ TURNAJE
1. 11.11.2023 – Restaurace U Otomanských – 501 double out 500 bodů  
2. 17.11.2023 – Hostinec A. Basaře – 501 double out 400 bodů  
3. 24.11.2023 – Hostinec A. Basaře – 501 double out 100 bodů  
4. 8.11.2023 – Obecní hospoda na Růžku – 501 double out 100 bodů  
 
  LISTOPAD – ZVÝHODNĚNÉ TURNAJE
1. 1.11.2023 – Obecní hospoda na Růžku – 501 single out 400 bodů  
2. 3.11.2023 – Hostinec A. Basaře – 501 double out 200 bodů  
 
  PROSINEC – ZÁKLADNÍ TURNAJE
1. 29.12.2023 – Hostinec A. Basaře – 501 double out 200 bodů  
2. 25.12.2023 – Restaurace Homolka – 501 double out 200 bodů  
3. 8.12.2023 – Hostinec A. Basaře – 501 double out 200 bodů  
4. 13.12.2023 – Obecní hospoda na Růžku – 501 double out 100 bodů  
 
  PROSINEC – ZVÝHODNĚNÉ TURNAJE
1. 1.12.2023 – Hostinec A. Basaře – 501 double out 200 bodů  
 
  LEDEN – ZÁKLADNÍ TURNAJE
1. 31.1.2024 – Obecní hospoda na Růžku – 501 double out 300 bodů  
2. 19.1.2024 – Hostinec A. Basaře – 501 double out 300 bodů  
3. 12.1.2024 – Hostinec A. Basaře – 501 double out 300 bodů  
 
  LEDEN – ZVÝHODNĚNÉ TURNAJE
1. 5.1.2024 – Hostinec A. Basaře – 501 double out 600 bodů  
2. 6.1.2024 – Restaurace U Otomanských – 501 double out 200 bodů  
 
  ÚNOR – ZÁKLADNÍ TURNAJE
1. 21.2.2024 – Obecní hospoda na Růžku – 501 double out 300 bodů  
2. 16.2.2024 – Hostinec A. Basaře – 501 double out 300 bodů  
3. 9.2.2024 – Hostinec A. Basaře – 501 double out 300 bodů  
4. 29.2.2024 – Restaurace Homolka – 501 double out 200 bodů  
5. 10.2.2024 – Restaurace U Otomanských – 501 double out 200 bodů  
 
  ÚNOR – ZVÝHODNĚNÉ TURNAJE
1. 7.2.2024 – Obecní hospoda na Růžku – 501 double out 200 bodů  
 
  BŘEZEN – ZÁKLADNÍ TURNAJE
1. 29.3.2024 – Hostinec A. Basaře – 501 double out 300 bodů  
2. 13.3.2024 – Obecní hospoda na Růžku – 501 double out 300 bodů  
3. 31.3.2024 – Obecní hospoda na Růžku – 501 double out 200 bodů  
4. 16.3.2024 – Restaurace Homolka – 501 double out 200 bodů  
5. 27.3.2024 – Obecní hospoda na Růžku – 501 double out 100 bodů  
6. 22.3.2024 – Hostinec A. Basaře – 501 double out 100 bodů  
 
  BŘEZEN – ZVÝHODNĚNÉ TURNAJE
1. 6.3.2024 – Obecní hospoda na Růžku – 501 double out 400 bodů  
2. 2.3.2024 – Restaurace U Otomanských – 501 double out 400 bodů  
 
  DUBEN – ZÁKLADNÍ TURNAJE
1. 13.4.2024 – Restaurace U Otomanských – 501 double out 200 bodů  
 
  DUBEN – ZVÝHODNĚNÉ TURNAJE
1. 5.4.2024 – Hostinec A. Basaře – 501 double out 600 bodů  
2. 3.4.2024 – Obecní hospoda na Růžku – 501 double out 400 bodů  
 
  KVĚTEN – ZÁKLADNÍ TURNAJE
hráč neodehrál v tomto měsíci žádný turnaj
 
  KVĚTEN – ZVÝHODNĚNÉ TURNAJE
hráč neodehrál v tomto měsíci žádný turnaj
  TURNAJE MAJOR
1. 23.3.2024 – Restaurace U Otomanských – 501 double out 4000 bodů  
2. 20.1.2024 – Restaurace Homolka – 501 double out 3500 bodů  
3. 16.12.2023 – Nová Hospoda – 501 double out 2500 bodů  
4. 16.9.2023 – Restaurace Černý Orel – 501 double out 2000 bodů  
5. 21.10.2023 – Restaurace Homolka – 501 double out 1000 bodů