ZÁŘÍ – ZÁKLADNÍ TURNAJE |
1. | 9.9.2023 – Sport Club u Stadiónu – 501 double out | 300 bodů |
2. | 27.9.2023 – Sport Club u Stadiónu – 501 double out | 200 bodů |
3. | 23.9.2023 – Sport Club u Stadiónu – 501 double out | 100 bodů |
4. | 20.9.2023 – Sport Club u Stadiónu – split score | 100 bodů |
5. | 20.9.2023 – Sport Club u Stadiónu – 501 double out | 100 bodů |
|
ZÁŘÍ – ZVÝHODNĚNÉ TURNAJE |
hráč neodehrál v tomto měsíci žádný turnaj |
|
ŘÍJEN – ZÁKLADNÍ TURNAJE |
1. | 11.10.2023 – Sport Club u Stadiónu – 501 double out | 200 bodů |
2. | 25.10.2023 – Sport Club u Stadiónu – 501 double out | 100 bodů |
3. | 18.10.2023 – Sport Club u Stadiónu – 501 double out | 100 bodů |
|
ŘÍJEN – ZVÝHODNĚNÉ TURNAJE |
1. | 4.10.2023 – Sport Club u Stadiónu – 501 double out | 600 bodů |
2. | 7.10.2023 – Sport Club u Stadiónu – 501 double out | 200 bodů |
|
LISTOPAD – ZÁKLADNÍ TURNAJE |
1. | 22.11.2023 – Sport Club u Stadiónu – 501 double out | 200 bodů |
2. | 10.11.2023 – Hospoda Na sídlišti – 501 double out | 100 bodů |
|
LISTOPAD – ZVÝHODNĚNÉ TURNAJE |
1. | 4.11.2023 – Sport Club u Stadiónu – 501 double out | 200 bodů |
2. | 1.11.2023 – Sport Club u Stadiónu – 501 double out | 200 bodů |
|
PROSINEC – ZÁKLADNÍ TURNAJE |
1. | 22.12.2023 – Restaurace Černý Orel – 501 double out | 300 bodů |
2. | 13.12.2023 – Sport Club u Stadiónu – 501 double out | 200 bodů |
3. | 30.12.2023 – Sport Club u Stadiónu – 501 double out | 100 bodů |
4. | 15.12.2023 – Restaurace Podbukovina – 501 double out | 100 bodů |
|
PROSINEC – ZVÝHODNĚNÉ TURNAJE |
1. | 2.12.2023 – Sport Club u Stadiónu – 501 double out | 400 bodů |
2. | 6.12.2023 – Sport Club u Stadiónu – 501 double out | 200 bodů |
3. | 5.12.2023 – Restaurace U Otomanských – 501 double out | 200 bodů |
|
LEDEN – ZÁKLADNÍ TURNAJE |
1. | 17.1.2024 – Sport Club u Stadiónu – 501 double out | 300 bodů |
2. | 19.1.2024 – Restaurace Černý Orel – 501 double out | 200 bodů |
3. | 13.1.2024 – Sport Club u Stadiónu – 501 double out | 100 bodů |
|
LEDEN – ZVÝHODNĚNÉ TURNAJE |
hráč neodehrál v tomto měsíci žádný turnaj |
|
ÚNOR – ZÁKLADNÍ TURNAJE |
1. | 28.2.2024 – Sport Club u Stadiónu – 501 double out | 200 bodů |
2. | 24.2.2024 – Sport Club u Stadiónu – 501 double out | 200 bodů |
3. | 10.2.2024 – Sport Club u Stadiónu – 501 double out | 100 bodů |
|
ÚNOR – ZVÝHODNĚNÉ TURNAJE |
1. | 7.2.2024 – Sport Club u Stadiónu – 501 double out | 200 bodů |
|
BŘEZEN – ZÁKLADNÍ TURNAJE |
1. | 9.3.2024 – Restaurace Podbukovina – 501 double out | 200 bodů |
|
BŘEZEN – ZVÝHODNĚNÉ TURNAJE |
1. | 1.3.2024 – Restaurace Podbukovina – 501 double out | 400 bodů |
|
DUBEN – ZÁKLADNÍ TURNAJE |
hráč neodehrál v tomto měsíci žádný turnaj |
|
DUBEN – ZVÝHODNĚNÉ TURNAJE |
hráč neodehrál v tomto měsíci žádný turnaj |
|
KVĚTEN – ZÁKLADNÍ TURNAJE |
hráč neodehrál v tomto měsíci žádný turnaj |
|
KVĚTEN – ZVÝHODNĚNÉ TURNAJE |
hráč neodehrál v tomto měsíci žádný turnaj |
TURNAJE MAJOR |
1. | 17.2.2024 – Sport Club u Stadiónu – 501 double out | 1500 bodů |
2. | 18.11.2023 – Sport Club u Stadiónu – 501 double out | 1000 bodů |
|