ZÁŘÍ – ZÁKLADNÍ TURNAJE |
1. | 9.9.2023 – Restaurace U Otomanských – 501 double out | 400 bodů |
2. | 8.9.2023 – Bar U krbu – 501 double out | 400 bodů |
3. | 30.9.2023 – Restaurace U Otomanských – 501 double out | 300 bodů |
4. | 23.9.2023 – Bar U krbu – 501 double out | 200 bodů |
5. | 12.9.2023 – Nová Hospoda – 501 double out | 200 bodů |
6. | 20.9.2023 – Svémky U Tichnů – 501 double out | 100 bodů |
|
ZÁŘÍ – ZVÝHODNĚNÉ TURNAJE |
1. | 2.9.2023 – Restaurace U Otomanských – 501 double out | 1000 bodů |
2. | 1.9.2023 – Bar U krbu – 501 double out | 1000 bodů |
|
ŘÍJEN – ZÁKLADNÍ TURNAJE |
1. | 28.10.2023 – Restaurace U Otomanských – 501 double out | 400 bodů |
2. | 14.10.2023 – Restaurace U Otomanských – 501 double out | 400 bodů |
3. | 20.10.2023 – Bar U krbu – 501 double out | 300 bodů |
4. | 27.10.2023 – Hostinec A. Basaře – 501 double out | 200 bodů |
|
ŘÍJEN – ZVÝHODNĚNÉ TURNAJE |
1. | 6.10.2023 – Saloon Brandýs – 501 double out | 1200 bodů |
2. | 7.10.2023 – Hostinec A. Basaře – 501 double out | 800 bodů |
|
LISTOPAD – ZÁKLADNÍ TURNAJE |
1. | 25.11.2023 – Sokolovna Řepín – 501 double out | 400 bodů |
2. | 11.11.2023 – Restaurace U Otomanských – 501 double out | 200 bodů |
|
LISTOPAD – ZVÝHODNĚNÉ TURNAJE |
1. | 4.11.2023 – Restaurace U Otomanských – 501 double out | 400 bodů |
|
PROSINEC – ZÁKLADNÍ TURNAJE |
1. | 30.12.2023 – Sokolovna Řepín – 501 double out | 600 bodů |
2. | 22.12.2023 – Hostinec A. Basaře – 501 double out | 600 bodů |
3. | 27.12.2023 – Svémky U Tichnů – 501 double out | 500 bodů |
4. | 29.12.2023 – Hostinec A. Basaře – 501 double out | 300 bodů |
5. | 9.12.2023 – Restaurace U Otomanských – 501 double out | 300 bodů |
|
PROSINEC – ZVÝHODNĚNÉ TURNAJE |
1. | 1.12.2023 – Stará hospoda Liblice – 501 double out | 600 bodů |
|
LEDEN – ZÁKLADNÍ TURNAJE |
1. | 13.1.2024 – Restaurace U Otomanských – 501 double out | 400 bodů |
2. | 12.1.2024 – Bar U krbu – 501 double out | 300 bodů |
|
LEDEN – ZVÝHODNĚNÉ TURNAJE |
1. | 6.1.2024 – Sokolovna Řepín – 501 double out | 1600 bodů |
2. | 3.1.2024 – Svémky U Tichnů – 501 double out | 1000 bodů |
3. | 5.1.2024 – Hostinec A. Basaře – 501 double out | 600 bodů |
|
ÚNOR – ZÁKLADNÍ TURNAJE |
1. | 23.2.2024 – Stará hospoda Liblice – 501 double out | 700 bodů |
2. | 10.2.2024 – Restaurace U Otomanských – 501 double out | 500 bodů |
3. | 24.2.2024 – Sportbar ESO – 501 double out | 400 bodů |
4. | 14.2.2024 – Svémky U Tichnů – 501 double out | 100 bodů |
|
ÚNOR – ZVÝHODNĚNÉ TURNAJE |
1. | 3.2.2024 – Saloon Brandýs – 501 double out | 600 bodů |
2. | 4.2.2024 – Sokolovna Řepín – 501 double out | 600 bodů |
|
BŘEZEN – ZÁKLADNÍ TURNAJE |
1. | 10.3.2024 – Sokolovna Řepín – 501 double out | 700 bodů |
2. | 27.3.2024 – Svémky U Tichnů – 501 double out | 500 bodů |
3. | 16.3.2024 – Restaurace Homolka – 501 double out | 400 bodů |
4. | 8.3.2024 – Hostinec A. Basaře – 501 double out | 400 bodů |
5. | 9.3.2024 – Restaurace U Otomanských – 501 double out | 400 bodů |
6. | 22.3.2024 – Hostinec A. Basaře – 501 double out | 300 bodů |
|
BŘEZEN – ZVÝHODNĚNÉ TURNAJE |
1. | 2.3.2024 – Restaurace U Otomanských – 501 double out | 1000 bodů |
|
DUBEN – ZÁKLADNÍ TURNAJE |
hráč neodehrál v tomto měsíci žádný turnaj |
|
DUBEN – ZVÝHODNĚNÉ TURNAJE |
hráč neodehrál v tomto měsíci žádný turnaj |
|
KVĚTEN – ZÁKLADNÍ TURNAJE |
hráč neodehrál v tomto měsíci žádný turnaj |
|
KVĚTEN – ZVÝHODNĚNÉ TURNAJE |
hráč neodehrál v tomto měsíci žádný turnaj |
TURNAJE MAJOR |
1. | 16.9.2023 – Restaurace Černý Orel – 501 double out | 3000 bodů |
2. | 23.3.2024 – Restaurace U Otomanských – 501 double out | 2500 bodů |
3. | 20.1.2024 – Restaurace Homolka – 501 double out | 2500 bodů |
4. | 16.12.2023 – Nová Hospoda – 501 double out | 2500 bodů |
5. | 21.10.2023 – Restaurace Homolka – 501 double out | 2000 bodů |
6. | 17.2.2024 – Sport Club u Stadiónu – 501 double out | 1500 bodů |
7. | 18.11.2023 – Sport Club u Stadiónu – 501 double out | 1500 bodů |
|